You are here: Projekt PEA
English
Eesti
Lietuvių
Suomi
Deutsch
Polski
Latviešu
Sunday, 22.04.2018

Promowanie odnawialnych źródeł energii dla uatrakcyjnienia miast i regionów!

PEA - Public Energy Alternatives jest projektem partnerskim finansowanym częściowo z budżetu UE, dzięki któremu odnawialne źródła energii mają być promowane jako siła napędowa biznesu, technologii oraz inżynierii w regionie Morza Bałtyckiego. 21 Partnerów z 6 krajów (Estonii, Finlandii, Niemiec, Litwy, Łotwy i Polski) leżących nad Morzem Bałtyckim, wraz z ekspertami z różnych dziedzin naukowych, postara się pokazać, że istnieją potencjalne możliwości oszczędzania energii, które można wykorzystywać, wzmacniać i poszerzać. Środki podejmowane w tym celu podwyższą niewątpliwie jakość życia społeczności i regionów w obszarze Morza Bałtyckiego.

Ponadto uczestnicy projektu rozumieją, że konkretne działania muszą być poprzedzone dyskusją nad koncepcjami wynikającymi z obserwacji bieżących praktyk oraz ograniczeń technologicznych i administracyjnych.

PEA jest zainteresowany współpracą z innymi projektami. Dla sukcesu wynikającego z prac podejmowanych w ramach projektu, ważne jest, aby pomysły i rezultaty z nich wynikające mogły być rozpropagowane i przedyskutowane w gronie profesjonalistów, którzy mają niezależne spojrzenie na dany temat z zewnątrz. Aby idee promowane w projekcie dały trwałe efekty, uczestnicy dążą do poszerzania wymiany pomysłów przed jego oficjalnym końcem.

 

project management: atene KOM GmbH