You are here: PEA – Publiskās Enerģijas Alternatīvas
English
Eesti
Lietuvių
Suomi
Deutsch
Polski
Latviešu
Saturday, 21.04.2018

Atjaunojamās enerģijas avotu izmantošanas sekmēšana pilsētās un reģionos!

PEA – Publiskās Enerģijas Alternatīvas projekts ir daļēji finansēts Eiropas Savienības projekts, ar kura starpniecību atjaunojamās enerģijas avoti tiek izmantoti kā uzņēmējdarbības, tehnoloģiju un inženierzinātnes virzītājspēks Baltijas jūras reģionā. 21 sadarbības partneris no sešām Baltijas jūras piekrastes valstīm (Igaunijas, Somijas, Vācijas, Latvijas, Lietuvas un Polijas) kopā ar dažādu specifisku nozaru ekspertiem centīsies pierādīt, ka potenciālā energotaupības kapacitāte eksistē un to var pielietot, attīstīt un stiprināt. Šim mērķim veiktie pasākumi viennozīmīgi uzlabos dzīves kvalitāti Baltijas jūras reģiona sabiedrībā un reģionos.

Turpmāk partnerības izpratnē nepieciešams veikt konkrētas darbības, organizēt diskusiju un izstrādāt koncepciju, ievērojot šī brīža administratīvās un tehnoloģiskās prakses un ierobežojumus.

PEA var darboties kopā ar citiem projektiem. Turpmākai projekta attīstīšanai ir svarīgi, ka tiek nodrošināta iespēja dalīties idejās un gūtajos rezultātos ar profesionāļiem, kuriem par šo jautājumu ir neatkarīgs viedoklis. Lai nodrošinātu šī projekta idejas ilgtspējīgumu, dalībnieku mērķis ir ideju apmaiņas sekmēšana arī pēc projekta oficiālas pabeigšanas.

 

project management: atene KOM GmbH