You are here: VEA – Viešosios energijos alternatyvos
English
Eesti
Lietuvių
Suomi
Deutsch
Polski
Latviešu
Saturday, 21.04.2018

Atsinaujinančios energijos šaltinių skatinimas patraukliems miesteliams ir regionams!

VEA – viešosios energijos alternatyvos partnerystė yra dalinai ES finansuojamas projektas, kuriame atsinaujinanti energija yra reklamuojama kaip pagrindinė verslo, technologijų ir indžinerijos dalis Baltijos jūros regione. 21 partneris iš 6 šalių (Estijos, Suomijos, Vokietijos, Latvijos, Lietuvos ir Lenkijos) aplink Baltijos jūrą kartu su ekspertais iš įvairių mokslo sričių bandys parodyti, kad yra jau egzistuojančių ar potencialių energiją taupančių pajėgumų, kurie galėtų būti pradėti naudoti, sustiprinti ir išplėsti. Turint tai omeny, matavimai be abejonės padidintų gyvenimo kokybę Baltijos jūros regiono bendrijose ir regionuose.

Sutartis teigia, jog betkokie svarūs matavimai neturėtų būti be diskusijų ir koncepcijų, kurios apimtų dabartinius administracinius ir technologinius apribojimus ir praktikas.

VEA domina darbas su kitais partneriais. Idėjų ir rezultatų dalinimasis ir jų aptarimas su profesionalais turinčiais išorinių ir vidinių projekto interpretacijų ženkliai prisideda prie jo sėkmės. Siekdami, kad projekto idėja turėtų ilgai trunkantį efektą, projekto nariai stengiasi pratęsti apsikeitimą idėjomis už oficialaus projekto uždarimo ribos.

 

project management: atene KOM GmbH